Рад лекара у установи за извршење кривичних санкција: ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ 11. СЕМЕСТРА КОЈИ СУ СЕ ПРИЈАВИЛИ ЗА ИЗБОРНУ НАСТАВУ
„РАД ЛЕКАРА У УСТАНОВИ ЗА ИЗВРШЕЊЕ КРИВИЧНИХ САНКЦИЈА“

На огласној табли Института за судску медицину и на интернет страници Медицинског факултета дана 22. новембра 2022. године руководилац наставе је истакао обавештење и позив студентима који су уписани на изборни предмет ИАСИ632 да најкасније до четвртка, 01. децембра 2022. год. доставе податке који су неопходни да би се добило одобрење Управе за извршење кривичних санкција за посету затвору, која чини саставни део наставе изборног предмета.

Од 35 студената који су уписани на овај изборни предмет, 31 студент је у остављеном року доставио тражене податке.

Податке нису доставили:

1. Тртовић Рената (2017/0299)

2. Пјевчевић Катарина (2017/0217)

3. Стојчић Александра (2017/0383)

4. Сладојевић Теодора (2017/0032),

које овом приликом позивам да до петка 09. децембра 2022. године, у 14,00 часова, доставе мејлом своје податке, у складу са упутством из обавештења од 22. новембра 2022. године. Уколико то ни у додатном року не учине, студенти Сладојевић Теодора, Пјевчевић Катарина, Стојчић Александра и Тртовић Рената неће моћи да учествују у саставном делу наставе овог изборног предмета – посети ОЗ и СЗБ – па самим тим неће стећи услов за оверу похађања наставе изборног предмета ИАСИ632, нити ће моћи да полажу испит из овог предмета у школској 2022/23. години.

07. децембра 2022. године                                                                                                                                                                                                                               Проф. др Ђорђе Алемпијевић, с.р.